Kampanie SMS/MMS – ZnajdźReklamę.pl

Kampanie SMS/MMS – ZnajdźReklamę.pl

16 marca 2021 Wyłączono przez Banaszak

Mimo postępu technologicznego, wysyłanie SMS-ów nie traci na popularności. Co więcej, klienci cenią sobie taką formę kontaktu bezpośredniego! Komunikacja za pomocą SMS-ów nie wymaga połączenia z Internetem, zakładania konta żadnym serwisie, wystarczy numer telefonu oraz zasięg GSM.

Bądź blisko z klientem! Kampanie SMS

Dzięki oferowanej przez ZnajdźReklamę.pl kampanii SMS, skrócisz dystans między Twoją firmą a klientami. Wysyłanie SMS-ów do klienta jest dbaniem o jego lojalność wobec Twojej firmy. Przypomnienia o wizytach, nieopłaconych fakturach to forma bezpośredniego kontaktu, którą konsumenci sobie cenią. Jest to idealny sposób na reklamę!

Dziel się aktualnościami — reklamuj się przy pomocy SMS i MMS

Za pomocą wiadomości SMS Push można przekazać wszelkie aktualności na bieżąco, są to informacje takie, jak trwające promocje, nowości, wprowadzone zmiany, itp. Jest to efektywny sposób na przyciągnięcie klientów. Adresat wiadomości poczuje się wyjątkowo, dodatkowym ukłonem w jego stronę będzie wysyłanie SMS-ów zawierających życzenia świąteczne czy urodzinowe.

Kampanie SMS/MMS a pozyskiwanie nowych klientów

Geolokalizacja SMS skraca dystans między firmą a klientem, sprawdzi się u dużych sieci handlowych czy supermarketów. Lokalizuje ona klientów, z kolei geotrapping funkcjonuje dzięki bazie danych. Wystarczy, że osoba poda numer telefonu i tak zyska bezpośredni i regularny kontakt z Twoją firmą.

https://www.znajdzreklame.pl — nie zawiedziemy Cię!

Jesteśmy zespołem specjalistów, który wie co robi! Oferujemy darmową wycenę, spróbuj a sam się przekonasz. Wybór naszej oferty, będzie najlepszym wyborem w Twoim życiu, nie zawiedziemy Cię. Nasze techniki reklamy gwarantują osiągnięcie zamierzonych celów. Oprócz kampanii SMS i MMS oferujemy szereg innych form promocji, m. in. na pojazdach, paczkomatach, przystankach, czy też reklamy w Internecie.

Kampania SMS — skuteczność

Kampania sms sprawdzą się w wielu dziedzinach, od branży beauty, fashion, bankowość, nieruchmości, e-commerce, supermarkety czy sieci handlowe. Jest to skuteczna forma promocji, ponieważ aż 95% wiadomości zostaje odczytanych. Konsumenci chętniej skuszą się na skorzystanie z Twoich usług, jeśli bezpośrednio poinformujesz ich o promocjach bądź zniżkach.

Współpraca ze ZnajdzReklame.pl

Nasza oferta skierowana jest na rozwój i wspólny sukces. Koszty związane z reklamą szybko zamienią się w zyski, a efekty współpracy będą zadowalające — przekonaj się sam! Zapewniamy stały kontakt i profesjonalną obsługę, za pomocą ZnajdzReklame.pl odkryj nowe oblicze Twojej firmy!